محل تبلیغات شما

باز هم يه مناسبت ديگه از راه رسيده و تمام صفحات اجتماعي پر از تبريک شده.به نظر من اين تبريکا رو ميشه تو خونه هم گفت. واقعا نيازي نيست که هر مناسبتي که از راه ميرسه همه عالم و آدم در جريان باشن.

دوست عزيزي هست که در اينستاگرام تا منچ بازي کردن با بچه هاش رو هم به صورت استوري با دوستان به اشتراک ميذاره يکي ديگه قلقل کردن قورمه سبزيش رو گذاشته اون يکي از برنامه اش براي بچه دار شدن گفته و عکس از لباس بچه اي که هنوز نيومده گذاشته.يکي ديگه هست که حس ميکنه رئيس جمهوره و بابت تمام اتفاقاتي که در جامعه ميوفته تسليت و تبريک ميذاره.يکي ديگه هست که هر سفري ميره کل عکسايي که گرفته رو به اشتراک ميذاره حتي با وجود تکراري بودن

واقعيت اينه که ما با وجود داشتن دسترسي به اين قبل تکنولوژي‌ها عملا روش استفاده ازش رو بلد نيستيم.

جداي از بحث امنيت که ايجاب ميکنه هر چيزي هر جايي منتشر نشه (لازم نيست همه بدونن شما مسافرتي و خونه خاليه.!!!!!!)؛ يه بحثي هم هست به عنوان پز ندادن با داده هايي که حتي کوچکن و معمولي ولي ممکنه ارزوي کس ديگه اي باشن.

حالا روز دختره.خيلي ها حسرت دختر دار شدن دارن؛ خيليا دخترشون رو از دست دادن؛ خيليا تو اين روز به خاطر نبود سلامتي توي جسم/روح دخترشون خوشحال نيستن.نکنيم.لازم نيست داشته هامون رو تو چشم هم کنيم.شادي واقعي نيازي به اينکه همه ازش مطلع باشن نداره. ضمنا کدوم دختر 6 ماهه اي اينستاگرام داره تا ببينه مادر و پدرش با تبريک به اون خودشون رو خفه کردن.

پ ن:يکي الان پست گذاشته روزت مبارک عسلم و من ميدونم اين پدر و دختر بدتربين رابطه دنيا رو دارن و عملا نميتونن همو تحمل کنن.فکر کنم بهتر باشه آدم به جاي پست گذاشتن وقت بذاره و دخترش رو محکم بغل کنه و به خاطر داشتنش شکر گذار باشه. بهش بگه به صرف دختر بودن هيچ کسي حق نداره اون رو از انجام کاري منع کنه. بهش بگه اون جنس دوم يا جنس ضعيف نيست. بهش بگه دختر بودن يه نعمته که بايد قدرشو دونست.

پ ن 2:دروغ نگيم، غلو نکنيم و ديگران رو با داشته هامون ازار نديم.حداقل سعي کنيم اينطور باشيم.

پ ن 3: من مدتهاست هيچ عکسي از خانواده ام منتشر نميکنم. سعي ميکنم اگه به ندرت پستي ميذارم جنبه طنز داشته باشه تا ثبت در تاريخ!!!!!

مدرسه ي خوب...مسئله اين است!!!!!!!!!

بيايم در فضاي مجازي داشته هامون رو تو چشم هم نکنميم!!!!!

رو ,هم ,ديگه ,يکي ,دختر ,تو ,بهش بگه ,هست که ,داشته هامون ,پ ن ,يکي ديگه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها